Menu

Træningstider Efterår 2021 - Græs/kunst

 
ÅRGANG UGEDAG TIDSPUNKT BANE OMKLÆDNING  BEMÆRKNING
3. Div. Mandag 18.15 - 19.45 3 1 Kan bytte bane med U21
  Tirsdag 18.15 - 19.45 3 1 Kan bytte bane med U21
  Torsdag 18.15 - 19.45 3 1 Kan bytte bane med U21
           
U21 Mandag 18.15 - 19.45 5 7 Kan bytte bane med 3. div. og U17
  Tirsdag 18.15 - 19.45 5 7 Kan bytte bane med 3. div. og U17
  Torsdag 18.15 - 19.45 5 7 Kan bytte bane med 3. div. og U17
           
Serie 3 Mandag 18.15 - 19.45 5 7  
  Onsdag 18.15 - 19.45 5 7  
  Torsdag 18.15 - 19.45 5 7  
           
Serie 5 Mandag 19.45 - 21.30 7 6  
  Onsdag 19.45 - 21.30 7 6  
           
U17 Mandag 18.15 - 19.45 2 3 Kan bytte bane med U21
  Tirsdag 18.15 - 19.45 2 3 Kan bytte bane med U21
  Torsdag 18.15 - 19.45 2 3 Kan bytte bane med U21
           
U15 - 2007 Mandag 16.30 - 18.15 5 2  
  Tirsdag 16.30 - 18.15 5 2  
  Onsdag 16.30 - 18.15 5 2  
  Torsdag 16.30 - 18.15 7 2  
  Fredag 16.30 - 18.15 7 2  
           
U14 - 2008 Mandag 16.30 - 18.15 7 3  
  Onsdag 16.30 -18.15 7 3  
       Torsdag     16.30 - 18.15        5                3  
           
U13 - 2009 Mandag 16.30 - 18.15 2 6  
  Tirsdag 16.30 - 18.15 2 6  
       Torsdag    16.30 - 18.15         2                6  
        7  
Ú12 - 2010 Mandag 17.00 - 18.15 2 7  
  Tirsdag 17.00 - 18.15 2 7  
       Onsdag 17.00 - 18.15 2 7  
           
U11 - 2011 Mandag 16.45 - 18.15 7 6  
  Onsdag 16.45 - 18.15 2 6  
       Torsdag 16.45 - 18.15 5 6  
           
U10 - 2012 Tirsdag 16.45 - 18.15 6 7  
       Torsdag 16.45 - 18.15 4 7  
  Fredag 16.45 - 18.15 3 7  
           
U9 - 2013 Mandag 17.00 - 18.30 6 6  
       Torsdag 17.00 - 18.30 6 6  
           
U8 - 2014 Onsdag 16.45 - 18.15 4    
        Lørdag 10.00 - 11.30 4    
           
U7 - 2015 Onsdag 16.45 - 18.15 6    
        Lørdag 10.00 - 11.30 6    
           
U6 - 2016      Tirsdag 16.30 - 17.45 6    
           
U5 - 2017      Tirsdag 16.45 - 17.45 6    

Træningstider gælder fra 1. september til 17. oktober 2021